به گزارش اقتصادنیوز ، در  معاملات بازار امروز قیمت طلا ، قیمت سکه و نرخ ارز  افزایش را تجربه کردند.
هر اونس طلا، امروز به ۱,۸۱۱ (یک هزار و هشتصد و یازده ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۶۴ درصدی داشته است.
 
هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۰.۵۱ درصدی، از ۱,۱۶۶,۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و شش هزار و ششصد ) تومان به ۱,۱۷۲,۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و هفتاد و دو هزار و ششصد ) تومان رسید.
 
در بازار امروز هر مثقال طلا 18 عیار نسبت به روز قبل ، با ۱۸۰۰۰ تومان افزایش، ۵,۰۷۵,۰۰۰ (پنج میلیون و هفتاد و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.
در بازار امروز دلار در بازار آزاد نسبت به روز قبل ، با ۱۱۰ تومان افزایش، ۲۷,۱۲۰ (بیست و هفت هزار و یکصد و بیست ) تومان نرخ گذاری شد.
 
همچنین دلار در بازار متشکل با افزایش ۰.۱۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۶,۳۵۹ (بیست و شش هزار و سیصد و پنجاه و نه ) تومان معامله شد.
 
قیمت یورو در بازار آزاد امروز – سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ مصادف با ۰۷ سپتامبر ۲۰۲۱ – با رشد ۰.۵۸ درصدی به ۳۲,۲۹۴ (سی و دو هزار و دویست و نود و چهار ) تومان رسید.
 
پوند امروز با افزایش ۰.۲۹ درصدی، از ۳۷,۴۳۷ (سی و هفت هزار و چهارصد و سی و هفت ) تومان به ۳۷,۵۴۹ (سی و هفت هزار و پانصد و چهل و نه ) تومان رسید.
 
در بازار امروز درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل ، با ۴۰ تومان افزایش، ۷,۴۲۰ (هفت هزار و چهارصد و بیست ) تومان نرخ گذاری شد.
 
لیر ترکیه ا&#160
5;روز با افزایش ۰.۳ درصدی، از ۳,۲۷۰ (سه هزار و دویست و هفتاد ) تومان به ۳,۲۸۰ (سه هزار و دویست و هشتاد ) تومان رسید.
همچنین دلار کانادا با افزایش ۰.۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۶۱۳ (بیست و یک هزار و ششصد و سیزده ) تومان معامله شد.
سکه امامی در بازار داخلی هم ۱۲,۱۱۵,۰۰۰ (دوازده میلیون و یکصد و پانزده هزار) تومان قیمت خورد.
 
در بازار امروز نیم سکه نسبت به روز قبل ، با ۳۰۰۰۰ تومان افزایش، ۶,۱۵۰,۰۰۰ (شش میلیون و یکصد و پنجاه هزار) تومان نرخ گذاری شد.
 
ربع سکه، امروز به ۳,۷۲۰,۰۰۰ (سه میلیون و هفتصد و بیست هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۵۳ درصدی داشته است.
در بازار امروز هر سکه گرمی نسبت به روز قبل ، با ۵۰۰۰ تومان افزایش، ۲,۳۱۰,۰۰۰ (دو میلیون و سیصد و ده هزار) تومان نرخ گذاری شد.
 
به گزارش اقتصادنیوز  ، شاخص کل  بورس تهران  در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 15 هزار و 400 واحدی در سطح یک میلیون و 523  هزار واحد قرار گرفت. 
شاخص کل هم‌وزن نیز سرخپوش شد و با افت4200  واحدی به 465  هزار و 351 واحد رسید. 
فرابورس نیز منفی شد و 22 هزار و 665 را ثبت کرد.
ستون نویس فارن پالیسی با تأکید بر اینکه «ایران نفوذ خود را در خاورمیانه گسترش داده است و از این نظر در جنگ سردی که با…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari