به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، نخست‌وزیر کانادا که دوباره نامزد انتخابات شده است، در آستانه انتخابات سراسری ۲۰ سپتامبر کارزار برگزار کرده بود.
بیزنس اینسایدر گزارش داد، براساس تصاویری که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است، زمانی که نخست‌وزیر کانادا می‌خواهد وارد اتوبوس انتخاباتی خود شود، اشیاء کوچکی به سمت او پرتاب می‌شود. ترودو گفت که آسیبی ندیده است و این حادثه را با زمانی مقایسه کرد که شخصی دانه‌های کدو تنبل به سمت او پرتاب کرد.
طبق گزارش واشنگتن پست، ترودو بعدا به خبرنگارانی که در هواپیمای کمپین حزب لیبرال حضور داشتند گفت که "کمی سنگ‌ریزه بود، چیز مهمی نیست."
همچنین خبرنگار سی.تی.وی در پیامی توییتری گفت که دو تن از اعضای این تیم رسانه‌ای مورد اصابت سنگ‌ریزه قرار گرفتند، اما متحمل آسیبی نشدند.  
ترودو در حال حاضر بابت تصمیمش برای ملزم کردن تمام کارکنان دولتی فدرال و تمام مسافران هوایی و ریلی داخلی به واکسینه شدن، مگر با معافیت پزشکی، مورد انتقاد شدید قرار دارد.  
معترضان ضد واکسن در چندین تجمع انتخاباتی او حاضر شده‌اند که دو مورد آن در انتاریو بوده است. براساس گزارش سی.بی.اس، ماه گذشته یکی از گردهمایی‌های انتخاباتی ترودو در انتاریو بابت نگرانی امنیتی از حضور این معترضان لغو شد.
طبق گزارش سی.تی.وی، نخست‌وزیر کانادا دوشنبه تاکید کرد که با وجود مخالفت آنچه "مردم ضد واکسن" خواند، از تصمیمش عقب‌نشینی نمی‌کند.
اقتصادنیوز: تعداد جانباختگان کرونا در روز ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ باز هم فراتر از ۶۰۰ نفر رسید. پیش بینی های آماری از این…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari