رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) تاکید کرد که استمرار و فعالیت واحد تولیدی، هدف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید است و هیچ دستگاهی حق تعطیلی تولید را ندارد.
به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، یدالله صادقی در حاشیه جلسه  کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران  که با حضور نمایندگان بانک‌های عامل و مدیران واحدهای تولیدی روز یکشنبه ۱۴ شهریور درمحل استانداری برگزارشد به خبرنگاران گفت: واحدهای تولیدی که مشمول قانون رفع موانع تولید هستند جهت طرح مسائل و مشکلات خود از طریق سامانه بهین یاب که درگاه خدماتی وزارت صمت است یا با مراجعه مستقیم به درگاه ستاد تسهیل، مشکلات و مسائل پیش روی تولید را وارد کنند. پس از ثبت درخواست مراتب دردستور کار سازمان و درکارگروه تخصصی قرار گرفته و توافقات صورت گرفته دراولین جلسه کارگروه اصلی که روزهای یکشنبه درمحل استانداری برگزار می‌شود مطرح و تصمیمات آن ابلاغ می‌شود.
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تصریح کرد: خوشبختانه عمده مشکلات واحدهای که از این طریق طرح موضوع شده اند به نتیجه رسیده و برای جلوگیری از توقف تولید از همه ظرفیت‌های قانونی کارگروه و ستاد استفاده می‌کنیم.
صادقی تاکید کرد که استمرار و فعالیت واحدتولیدی، هدف کارگروه است و هیچ دستگاهی حق تعطیلی تولید را ندارد.
شایان ذکر است در این جلسه که با حضور مدیران و نمایندگان واحدهای تولید انجام شده به مسائل و مشکلات ۱۵ واحد صنعتی، گردشگری و کشاورزی رسیدگی شد.
انتهای پیام

source

توسط ecokhabari