تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.
 اگر از دسته افرادی هستید که دروس فیزیک و شیمی را به‌صورت تخصصی دنبال می‌کنید، حتما اطلاعات کافی از این پدیده دارید و با آن آشنا هستید، اما اگر شناخت کافی نسبت به این موضوع ندارید، نگران نباشید چرا که امروز من اینجا هستم تا اطلاعات بیشتری را به شما بدهم. اطلاعاتی که علمی نیستند و تنها قرار است رسیدن به رویا را برای شما ساده و ساده‌تر کند. 
با من در ادامه همراه باشید و چند دقیقه از وقت خود را به این متن اختصاص دهید تا رویای خود را دست‌یافتنی‌تر کنید! 
اگر این اسم برای آشنا نیست یا اگر تا به امروز یک رویای کوانتومی نداشته‌اید، اصلا موضوعی برای نگرانی وجود ندارد، چرا که این یک رویای دست‌یافتنی‌ست که امروز من به آن رسیده‌ام و می‌خواهم بعد از چندین بار امتحان کردن آن را برای شما توضیح دهم تا از آن استفاده کنید. 
حالا برای اینکه بیشتر با آن آشنا شوید، می‌خواهم به شما اطلاعاتی را بدهم تا کاملا این موضوع را درک کنید.
آیا هرچه رویای شما پررنگ‌تر و واضح‌تر باشد، دسترسی به آن ساده‌تر است؟ این اولین سوالی‌ست که با آن شروع می‌کنم و جواب آن قطعا یک “بله” است. این موضوع کاملا قابل درک است که هر چه رویایی که به آن فکر می‌کنید رنگ و رخ بهتری داشته باشید، رسیدن به آن برای شما راحت‌تر است. 
حالا که می‌دانیم رنگ و وضوح رویا، اهمیت بسیار زیادی دارد، باید به‌دنبال اتفاقی باشیم که رویاهای ما را قابل دیدن و قابل دسترسی کند. 
حالا که می‌خواهیم یک رویای کوانتومی را برای خود کنیم، باید بدانیم که رویا از کجا شروع می‌شود. من برای اینکه دسترسی به رویا را خیلی ساده نشان دهم، سراغ تلویزیون‌ها می‌روم. چه زمانی یک تلویزیون بهترین تصویر خود را نشان می‌دهد؟ اصلا رویای یک تلویزیون چیست؟ رویای یک تلویزیون نمایش تصویر به بهترین شکل است. حالا این تلویزیون باید چه‌کاری انجام دهد تا این اتفاق بیفتد؟ جواب بسیار ساده‌. است. باید به‌دنبال نقاط کوانتومی برود و یک رویای کوانتومی را به‌سادگی به‌دست بیاورد! 
رویای کوانتومی
برای آنکه یک رویا رنگ زیبایی داشته باشید، باید به‌دنبال آن باشیم که نقاط کوانتومی را به‌ آن اضافه کنیم. نقاط کوانتومی چه تغییری ایجاد می‌کنند؟ بسیار ساده می‌توان این موضوع را توضیح داد. نقاط کوانتومی، پرتاب نور و وضوح رنگ را بیشتر می‌کنند و تحقق یک رویای کوانتومی ساده‌تر می‌شود. 
حالا اگر سوال دارید که چگونه می‌توان این نقاط کوانتومی در زندگی پیدا کرد و چگونه می‌توان تمام این موضوعات را از نزدیک تجربه کرد، به شما یک پیشنهاد دارم و از همین حالا باید بگویم که بهتر است آن را انجام دهید و بعد از آن، مرا در هر کجای دنیا که بودم، پیدا کنید و از من بابت معرفی همچین نقطه‌هایی تشکر کنید. حالا که می‌خواهید پیشنهاد مرا قبول کنید، به شما می‌گویم، که نام و شماره خود را در این لینک وارد کنید تا از مراحل بعدی باخبر شوید و زودتر به نقاط کوانتومی برسید و یک رویای کوانتومی زندگی خود را محقق کنید. 
فراموش نکنید، من در تمام جهان می‌چرخم تا نقاط کوانتومی را پیدا کنم! 
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari