هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
رشته‌های جدید و سری دوم اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 از سوی سازمان سنجش اعلام شد.
در این اطلاعیه آمده است: پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 در تاریخ هشتم شهریور 1400 و اطلاعیه مورخ 13 شهریور 1400، ضمن اعلام اصلاحات جدید (به شرح زیر) مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته، بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 می‌رساند به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا کنون برای انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز سه‌شنبه مورخ 16 شهریور 1400 نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی، مندرجات این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه مورخ 13 شهریور 1400، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.
ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.
با توجه به عدم تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته، لازم است متقاضیان مجاز به انتخاب رشته در فرصت باقیمانده نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کنند.
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari