رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیته مشترکی بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت درباره لوایح بودجه سال ۱۴۰۱ و برنامه هفتم توسعه تشکیل خواهد شد که مبنای کار در آینده خواهد بود.
به گزارش ایسنا، فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر نفت در جلسه امروز عصر این کمیسیون، در جمع خبرنگاران بیان کرد: در این جلسه بحث هایی درباره تامین سوخت گاز در زمستان و تامین گاز نیروگاه های تامین کننده برق انجام شد. ساماندهی نیروی انسانی وزارت نفت یکی از اولویت های دیگر کمیسیون انرژی است که در این زمینه نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
وی در ادامه اظهار کرد: در نهایت مقرر شد که کمیته مشترکی بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت درباره لوایح بودجه سال ۱۴۰۱ و برنامه هفتم توسعه تشکیل شود که مبنای کار در آینده خواهد بود. همچنین قرار بر این شد تا بین کمیسیون های انرژی، صنایع و وزارتخانه ‌های نفت و صمت به منظور پیگیری نیازمندی های صنایع پایین دستی پتروشیمی و نیروگاه‌ها نشست‌های مشترکی برگزار شود.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رسیدگی به مناطق نفت خیز و گاز خیز از دیگر موضوعاتی است که کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت آن را به صورت مشترک دنبال خواهند کرد. در ادامه نیز درباره سفرهای اعضای کمیسیون انرژی مجلس به نام مناطق نفت خیز که با هماهنگی وزارت نفت خواهد بود نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
انتهای پیام

source

توسط ecokhabari