مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اجرای ۳۲ مورد احکام قضایی به منظور رفع تصرف اراضی ملی و صیانت از انفال طی پنج ماهه نخست امسال خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اجرای ۳۲ مورد احکام قضایی به منظور رفع تصرف اراضی ملی و صیانت از انفال طی پنج ماهه نخست امسال خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه بیشترین تعداد اجرای احکام به‌دلیل ارزش افزوده بالای زمین در شهرستان دماوند با تعداد ۱۹ مورد بوده است، افزود: در پردیس یک مورد، تهران ۶ مورد، شمیرانات یک مورد، فیروزکوه ۳ مورد و ملارد ۲ مورد اجرای احکام قضایی طی ۵ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ داشته‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی ۳۲ مورد اجرای احکام در شهرهای ذکر شده بالغ بر ۳هزار و۱۰۰ میلیارد تومان توسط کارشناسان برآورد شده است که قابل توجه است.
محبت خواه در پایان با اشاره به شعار (دولت قوی – ایران قوی) در راستای فساد ستیزی و ضمن تشکر از تعامل و همکاری دستگاه قضایی یادآور شد: به طور حتم و با قاطعیت با سودجویانی که قصد تعدی و دست درازی به اراضی ملی و بیت المال را دارند برخورد قانونی خواهیم کرد و برای تحقق این امر مهم از کلیه توان اجرایی و قانونی خود استفاده می‌کنیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari