هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه به همراه جمعی از فرماندهان قرارگاه‌های عمده عملیاتی نیروی زمینی سپاه با حضور در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با امیر آشتیانی دیدار و گفتگو کردند.
سردار پاکپور در این دیدار با تبریک انتخاب امیر آشتیانی با سوابق درخشان در نیروهای مسلح، مسئولیت خطیر و حساس وزارت دفاع را در تامین نیازمندی‌های دفاعی نیروهای مسلح و به ویژه نیروی زمینی سپاه حائز اهمیت راهبردی دانست و تصریح کرد: با توجه به زیرساخت‌های گسترده، مدرن و پیشرفته در وزارت دفاع، یگان‌های عملیاتی نیروی زمینی سپاه می‌توانند در تعامل تنگاتنگ و هم افزا با صنعت دفاعی، ضمن تامین نیازمندی‌های میدانی خود، بازخورد عملیاتی محصولات و تجهیزات به کار گرفته شده در صحنه نبرد و عرصه رزم را به متخصصین صنعت منتقل نمایند.
وی با اشاره به تعامل تنگاتنگ یگان‌های عمده نیروی زمینی با صنعت دفاعی کشور ابراز امیدواری کرد: ان‌شاء الله در آینده نیز بتوانیم از تجهیزات پیشرفته و مدرن تری در جهت انجام ماموریت‌های محوله و به خصوص مقابله با ضد انقلاب و متجاوزین به حدود و ثغور ایران اسلامی بهره‌مند شویم.
فرمانده نیروی زمینی سپاه یکی از عوامل مهم پیروزی در عرصه‌های نبرد و درگیری با متجاوزین را در اختیار داشتن سلاح و تجهیزات دفاعی پیشرفته و به روز و متناسب با نوع صحنه جنگ دانست و تصریح کرد: در حوزه تجهیز ناوگان پهپادی نیروی زمینی سپاه، اقدامات ارزنده‌ای صورت گرفته و ان‌شاالله بتوانیم با حمایت و پشتیبانی صنعت‌های متولی این امر، هر چه زودتر ناوگان پهپادی نیروی زمینی سپاه را در جهت حفظ و حراست از مرزهای کشور مجهز تر و قدرتمند تر کنیم.
وزارت دفاع اقدامات ارزنده‌ای در تجهیز نیروی زمینی سپاه داشته است
امیر آشتیانی نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از حضور فرماندهان عالیرتبه نیروی زمینی سپاه در وزارت دفاع، مجموعه صنعت دفاعی کشور را آماده ارائه خدمات متنوع به یگان‌های عملیاتی نیروی زمینی سپاه دانست و افزود: خدای متعال را شاکریم که وزارت دفاع مجموعه‌ای است که با خودباوری، خود اتکایی و هدایت‌های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا و با اتکا به دانش بومی می‌تواند نیازهای نیروهای مسلح را برآورده سازد.
وی با مقایسه تسلیحات و تجهیزات به کار گرفته شده در کشورهای منطقه با جمهوری اسلامی ایران،افزود: اغلب کشورهای منطقه با وابستگی تام و کامل به قدرت‌های استکباری و نظام سلطه و صرف هزینه‌های سرسام آور، نیازهای تسلیحاتی خود را تامین کرده و این در شرایطی است که جمهوری اسلامی ایران در سخت‌ترین شرایط تحریم‌های اقتصادی و سیاسی به هیچ کشور بیگانه وابسته نبوده و توانسته است به جایگاه ارزنده‌ای در قدرت بازدارندگی و اقتدار دفاعی دست یابد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ابراز امیدواری از تعامل و هم افزایی همه اجزای نیروهای مسلح در حفظ منافع ملی، تصریح کرد: بر این باوریم که امروز نیروی زمینی سپاه پاسداران به همراه نیروی زمینی ارتش با اقتدار، عزت و آمادگی کامل در نوک پیکان مقابله با دشمنان متجاوز قرارگرفته و نقش بسزایی در تامین امنیت کشور دارد.
امیر آشتیانی یادآور شد: بر این باوریم تا با رفع سریع نیازهای نیروهای مسلح در راستای ارتقاء قدرت دفاعی کشور قدم‌های ارزنده‌ای را برداریم.
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari