وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تبریک هفته تعاون، اجرای سیاستهای اصل ۴۴، ترویج و رونق بخش تعاون و سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خود را نقشه راه و رسالت این وزارتخانه عنوان کرد.
به گزارش ایسنا، حجت اله عبدالملکی در پیامی هفته تعاون را یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی دانست و ضمن تبریک و پاسداشت این هفته از تمام زحمت کشان این عرصه، همکاران و خدمتگزاران مردم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعاونگرانی که بار اصلی این بخش را به دوش می کشند، قدردانی کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این پیام تاکید کرد: روح تعاون و توصیه به همکاری را به وضوح می‌توان در آموزه های دین مبین اسلام و قرآن کریم مشاهده کرد، کما اینکه تعاون، همکاری و وحدت مردم در بخش های مختلف، زمینه ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و حاکمیت مردم بر کشور بوده است.
در این پیام آمده است: تعاونی ها را می‌توان به عنوان قالبی مردم محور و نشات گرفته از خواست و اراده مردم برای غلبه ” تأمین نیاز جمعی” بر فردگرایی و اصالت سرمایه دانست. امروزه تعاون در اقتصاد کشور دارای اهمیتی ویژه و نمایان است که نمود آن را می توان در سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اصل ۴۴ به خوبی مشاهده کرد.
وزیر تعاون در این پیام اجرای این سیاستها و ترویج و رونق بخش تعاون در اقتصاد کشور، حضور و بروز اراده مردمی و سهام داری و مالکیت جمعی مردم بر سرمایه های خود را نقشه راه و رسالت ” وزارت مردم” عنوان کرده است.
به گزارش ایسنا، سیزدهم تا نوزدهم شهریور ماه با عنوان “هفته تعاون” نامگذاری شده است.
انتهای پیام

source

توسط ecokhabari