هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
وی با بیان اینکه ۲۰۴ شهید در عرصه مبارزه با کرونا تقدیم کرده و تعداد زیادی از همکاران بهداشت و درمان درگیر کرونا شده اند، افزود:‌بعضی از این همکاران آنقدر خسته هستند که به سختی کار می کنند.
وزیر بهداشت با بیان اینکه مردم کشورمان در دفاع مقدس ایثارگری کرده و این فرهنگ در مردم ما نهادینه شده است، بیان داشت:‌بزرگترین شاید تنها ترین راه حل که می توناد جلوی کرونا را بگیردواکسیناسیون است.
عین الهی با تاکید بر اینکه اولویت دولت و مجلس انجام واکسیناسیون است، ابراز داشت: حدود ۶۰ میلیون افراد بالای ۱۸ سال را باید واکسینه کنیم و هر نفر دو دز نیاز دارد که در مجموع به ۱۲۰ میلیون دز واکسن نیاز داریم.
وی با اشاره به اینکه قرار داد واردات واکسن منعقد شده و پول واریز کردیم و تا اخر مهرماه حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون دز واکسن وارد خواهیم کرد و در دههفجر پایان واکسیناسیون را اعلام خواهیم کرد؛چراکه رئیس جمهور در این خصوص مسر بوده و همه دستگاه ها کمک خواهند کرد
وزیر بهداشت با اشاره به تلاش تولید کنندگان داخلی واکسن کرونا، متذکر شد:‌تا کنون ۲۷ میلیون دز واکسن تزریق کرده ایم ؛ به طوری که ۱۹ میلیون نفر واکسن مرحله اول و ۸ میلیون نفر کسانی هستند که دو دز را دریافت کرده اند.
,وزیر بهداشت: اجرای کامل واکسیناسیون تا دهه فجر/ واردات 50 میلیون دُز واکسن تا اواخر مهرماه
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید