نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بزرگ گویی کرده و باید جلوی وی گرفته شود.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز چهارشنبه (۳ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری بر اساس ماده ۷۵ آیین نامه داخلی مجلس گفت: بنده چند روز پیش در مخالفت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطالبی را مطرح کردم. همچنین به این مسئله اشاره کردم که عبدالملکی در جایی گفته است که برای جایگاه این وزارتخانه در کشور کسی بهتر از وی وجود ندارد و همچنین تأکید کرده که اگر رأی نیاورد، وزیر بعدی را هم خودش انتخاب می‌کند.
وی متذکر شد: وزیر پیشنهادی، کار و رفاه اجتماعی در اظهارات خود گفت که این مطالب کذب است که به همین دلیل بنده لازم دانستم از خودم دفاع کنم.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تقاضای بنده از هیئت رئیسه مجلس آن است که این مطلب را راستی‌آزمایی کند و اگر مطلبی که گفتم حقیقت ندارد، هر چیزی که هیئت رئیسه بگوید می پذیرم اما اگر عبدالملکی این حرف را زده باشد، مصداق بزرگ‌گویی بوده و این کار انحراف است و باید جلوی این کار گرفته شود.
موسوی لارگانی اظهارداشت: تقاضای بنده آن است که هیئت رئیسه مجلس مجددا نطق عبدالملکی را مورد بررسی قرار دهد، چراکه وی صحبت بنده را کذب خواند و در اکثر رسانه‌ها نیز پول‌پاشی کردند تا رسانه‌ها هم بگویند که بنده دروغ گفته‌ام.
وی گفت: ما نباید با داد و فریاد حرف یکدیگر را قطع کنیم و مانع از ارائه مطالب یکدیگر شویم و درخواست بنده از هیئت رئیسه مجلس این است که موضوع را مورد بررسی قرار دهد.
این اظهارات موسوی لارگانی باعث شد دقایقی جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دچار حاشیه شود و نمایندگانی چون روح‌الله ایزدخواه مخالفت خود را علیه اظهارات وی مطرح کردند و تعداد زیادی از نمایندگان جهت اعتراض به اظهارات نماینده فلاورجان دور میز وی حلقه زدند.
ایزدخواه با فریاد بر سر موسوی لارگانی،گفت: اگر سند داری، منتشر کن؛ چرا تهمت میزنی؟
نماینده مردم تهران در مجلس از هیئت رئیسه خواست به وی فرصت ارائه تذکر داده شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari