به گزارش اقتصادنیوز ، بازار ارز و طلا  امروز شاهد پیشروی قیمت طلا، سکه و ارز بود.
قیمت اونس طلا، امروز به ۱,۸۰۳ (یک هزار و هشتصد و سه )  دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۵ درصدی داشته است.
قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱,۱۷۸,۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۸ درصدی داشته است.
 
هر مثقال طلا 18 عیار امروز با افزایش ۰.۷۲ درصدی، از ۵,۰۶۵,۰۰۰ (پنج میلیون و شصت و پنج هزار) تومان به ۵,۱۰۲,۰۰۰ (پنج میلیون و یکصد و دو هزار) تومان رسید.
در بازار امروز دلار در بازار آزاد نسبت به روز قبل ، با ۳۴۰ تومان افزایش، ۲۷,۸۰۰ (بیست و هفت هزار و هشتصد ) تومان نرخ گذاری شد.
 
دلار در بازار متشکل، امروز به ۲۶,۸۷۳ (بیست و شش هزار و هشتصد و هفتاد و سه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۷ درصدی داشته است.
 
در بازار امروز یورو در بازار آزاد نسبت به روز قبل ، با ۵۶۰ تومان افزایش، ۳۲,۶۵۳ (سی و دو هزار و ششصد و پنجاه و سه ) تومان نرخ گذاری شد.
 
پوند امروز با افزایش ۱.۸۸ درصدی، از ۳۷,۴۷۴ (سی و هفت هزار و چهارصد و هفتاد و چهار ) تومان به ۳۸,۱۹۴ (سی و هشت هزار و یکصد و نود و چهار ) تومان رسید.
 
در بازار امروز درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل ، با ۴۲ تومان افزایش، ۷,۵۸۲ (هفت هزار و پانصد و هشتاد و دو ) تومان نرخ گذاری شد.
لیر ترکیه، امروز به ۳,۳۱۰ (سه هزار و سیصد و ده ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۲ درصدی داشته است.
دلار کانادا امروز با افزایش ۲.۳۶ درصدی، از ۲۱,۵۰۳ (بیست و یک هزار و پانصد و سه ) تومان به ۲۲,۰۲۳ (بیست و دو هزار و بیست و سه ) تومان رسید.
سکه امامی امروز با افزایش ۰.۹۷ درصدی، از ۱۲,۱۳۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و یکصد و سی هزار) تومان به ۱۲,۲۵۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید.
 
در بازار امروز نیم سکه نسبت به روز قبل ، با ۸۵۰۰۰ تومان افزایش، ۶,۲۳۵,۰۰۰ (شش میلیون و دویست و سی و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.
امروز ربع سکه با رشد ۰.۳۸ درصدی به ۳,۹۱۵,۰۰۰ (سه میلیون و نهصد و پانزده هزار) تومان رسید.
هر سکه گرمی امروز با افزایش ۰.۲۱ درصدی، از ۲,۳۴۵,۰۰۰ (دو میلیون و سیصد و چهل و پنج هزار) تومان به ۲,۳۵۰,۰۰۰ (دو میلیون و سیصد و پنجاه هزار) تومان رسید.
به گزارش اقتصادنیوز ، شاخص کل بورس تهران در  پایان معاملات امروز 27  هزار و 500 واحد رشد کرد و به عدد یک میلیون و 543 هزار واحد رسید.
شاخص کل هم‌وزن نیز با رشد 11 هزار واحدی به 451 هزار و 219 واحد رسید.  شاخص فرابورس  نیز  22 هزار و 220 واحد را ثبت کرد
اقتصادنیوز: با انتشار گزارش شاخص خرید کالاهای فرآوری شده، امکان دارد فدرال رزرو تیپرینگ را به تعویق بیاندازد. این…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari