هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
در روزهای گذشته پس از چند ماه ایجاد ثبات و آرامش نسبی در حوالی باشگاه پدیده، اعلام نظر دادگاه و اعلام مالکیت فرهاد حمیداوی بر نماینده فوتبال خراسان رضوی، باعث شد تا اختلافات عمیقی میان مدیران ورزشی استان خراسان رضوی و مدیران باشگاه شهر خودرو مطرح شود و دو طرف مصاحبه‌های آتشینی را علیه یکدیگر انجام دهند.
از طرفی پیشنهادات ارائه شده برای جذب بازیکنان باعث شده بود تا در این میان هم باشگاه‌های خواهان بازیکن و هم این‌که خود بازیکنان سردرگم برای اخذ رضایت‌نامه باشند؛ براساس برنامه‌ریزی انجام شده، با توجه به تعطیلی ۶ روزه، قرار شد تا امروز ۳۱ مردادماه جلسه‌ای برای تعیین‌تکلیف نهایی سرنوشت مالکیت نماینده فوتبال خراسان رضوی برگزار شود.
این جلسه صبح امروز در محل استانداری با حضور مدیران ورزشی خراسان رضوی و البته مدیران باشگاه شهر خودرو برگزار شد و صورتجلسه نهایی انتقال دوباره امتیاز به باشگاه شهر خودرو امضا شد تا از این پس مسئولیت مالکیت باشگاه با فرهاد حمیداوی باشد؛ البته که در این میان، مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه شهر خودرو اعلام کرده مالکیت از دست حمیداوی خارج نشده که بخواهد برگردد و باید در این میان مدیران فوتبالی مشهد، خسارت برند شهر خودرو را هم پرداخت کنند!
در روزهای گذشته گمانه‌زنی‌هایی برای انتخاب سرمربی جدید شهر خودرو مطرح شد؛ جلسه‌ای در تهران با حضور فرهاد حمیداوی، مسعود معمایی و محمدرضا مهاجری در طی روزهای گذشته برگزار شده و وی به توافق نهایی با مدیران باشگاه شهر خودرو رسیده است و در لیگ بیست و یکم، مهاجری مجدداً سکان هدایت تیم فوتبال شهر خودرو را پذیرفته است.
با این وصف، مهدی رحمتی که در روزهای گذشته استوری‌های انتقاد آمیز و تندی را علیه مالکیت باشگاه شهر خودرو منتشر کرده بود، کارش در باشگاه مشهدی به پایان رسیده و پس از یک فصل تجربه سرمربیگری در این باشگاه، حالا باید در فصل جدید هدایت تیم دیگری را در لیگ برتر و یا شاید لیگ دسته اول بپذیرد.
براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است در روزهای آتی نقل و انتقالات رسمی شهر خودرو با نظر محمدرضا مهاجری آغاز شود و به نظر می‌رسد از اوایل هفته آینده، دور جدید تمرینات آماده‌سازی برای فصل جدید شروع خواهد شد.
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید