به گزارش اقتصادنیوز ، بازار ارز امروز هم شاهد افزایش قیمت دلار بود.
 بازار ارز امروز هم شاهد  افزایش قیمت دلار آمریکا بود . این اسکناس در بازار آزاد امروز  نسبت به روز یکشنبه ، با ۱۰ تومان افزایش، ۲۷,۴۰۰ (بیست و هفت هزار و چهارصد ) تومان نرخ گذاری شد.
همچنین دلار در بازار متشکل با کاهش ۰.۲۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۶,۴۸۵ (بیست و شش هزار و چهارصد و هشتاد و پنج ) تومان معامله شد.
 
یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۰۷ درصدی، از ۳۲,۰۷۱ (سی و دو هزار و هفتاد و یک ) تومان به ۳۲,۰۹۶ (سی و دو هزار و نود و شش ) تومان رسید.
 
همچنین پوند با کاهش ۰.۰۵ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۷,۳۷۳ (سی و هفت هزار و سیصد و هفتاد و سه ) تومان معامله شد.
درهم امارات (حواله) امروز با کاهش ۰.۲۴ درصدی، از ۷,۴۹۰ (هفت هزار و چهارصد و نود ) تومان به ۷,۴۷۲ (هفت هزار و چهارصد و هفتاد و دو ) تومان رسید.
امروز لیر ترکیه با کاهش ۰.۳ درصدی به ۳,۲۳۰ (سه هزار و دویست و سی ) تومان رسید.
دلار کانادا، امروز به ۲۱,۴۵۹ (بیست و یک هزار و چهارصد و پنجاه و نه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۳۱ درصدی داشته است.
به گزارش اقتصادنیوز ، شاخص کل  بورس تهران  در  پایان معاملات امروز 337  واحد رشد کرد و به عدد یک میلیون و 515 هزار واحد رسید. 
بازگشایی نماد پترول در ساعت پایانی بورس به کمک شاخص بورس آمد و آن را سبزپوش کرد. پترول پس از برگزاری مجمع فوق العاده و سالیانه درمحدوده ۴۶۰ تومان معامله شد.
شاخص کل هم‌وزن نیز با رشد 4100 واحدی به 440 هزار و  131 واحد رسید. شاخص فرابورس  نیز  21 هزار و 897 واحد را ثبت کرد.
فارس، میدکو، فولاد، ومعادن، شستا، کچاد، رمپنا، فملی، پارس و وپاسار ۱۰ نماد بزرگ بازار بودند که مانع رشد شاخص کل شدند.
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید