نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی قطعا می‌تواند این وزارتخانه را به خوبی مدیریت کند و از پسِ مشکلات آن برآید.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحمد موحد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: اگر کابینه پیشنهادی رئیسی را با کابینه پیشنهادی دولت‌های سابق مورد مقایسه قرار دهیم به این نتیجه می رسیم که وزرای پیشنهادی این دولت بسیار قوی و نخبه هستند.
وی تأکید کرد: وزرای پیشنهادی رئیسی با هیچیک از دولت‌های قبلی قابل مقایسه نیستند و رئیس جمهور افراد توانمند و نخبه ای را برای تصدی وزارتخانه‌های مختلف کشور در نظر گرفته است.
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس تصریح کرد: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاهی اجتماعی هم جزو نخبگان اقتصادی است و قطعاً می‌تواند این وزارتخانه را به خوبی مدیریت کند و از پسِ مشکلات آن برآید.
موحد گفت: در کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس هم برنامه وزرای پیشنهادی دولت کاملاً مورد ارزیابی قرار گرفت و این وزرای پیشنهادی بسیار قوی‌تر از وزرای پیشنهادی دولت‌های دیگر هستند و می‌توان گفت که با این شرایط، دولت رئیسی یکی از قوی‌ترین دولت‌های نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید