نماینده مردم سمیرم گفت: اداره وزارت کار نیاز به یک تیم کارکشته و با تجربه دارد که وزیر پیشنهادی کار از چنین تیمی برخوردار نیست.
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه جلسه علنی روز دوشنبه (۱ شهریورماه) و در جریان بررسی رأی اعتماد به کابینه سیزدهم، اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مخالفت با عبدالملکی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: وزارت کار، وزارتخانه‌ای بزرگ محسوب می‌شود و اداره آن نیازمند تیمی قوی، فنی و کارکشته است که توانایی اتخاذ تصمیمات قاطع را داشته باشد.
وی افزود: اداره وزارت کار نیاز به یک تیم کارکشته و با تجربه دارد که وزیر پیشنهادی کار از چنین تیمی برخوارد نیست.
نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: بحران صندوق‌های بازنشستگی اگر با ارائه طرح‌های قوی حل نشود، عواقب سختی گریبان کشور را خواهد گرفت.
سلیمی خطاب به عبدالملکی، گفت: آیا شما سابقه‌ای در اداره صندوق‌ها دارید؟، آیا می‌دانید حقوق حداقلی بازنشستگان کفاف زندگی آنها را نمی‌دهد؟
وی تصریح کرد: مشکل اصلی این وزارتخانه انتصابات سیاسی افراد فاقد صلاحیت در هیئت مدیره صندوق‌ها و شرکت‌ها است. آیا قدرت کافی برای اصلاحات اساسی در این وزارتخانه دارید؟
نماینده مردم سمیرم در مجلس خطاب به عبدالملکی، افزود: آیا قول می‌دهید شرکت‌ها، حیاط خلوتی برای همفکران شما نشوند. آیا به برنامه‌های خود اعتقاد دارید؟
سلیمی گفت: مددجویان بهزیستی نیاز به کمک بیشتری دارند. با بی عدالتی در بخش درمان چه خواهید کرد؟

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari