به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کبری رفیعی کارشناس هواشناسی با بیان اینکه طی سه روز آینده در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان های هرمزگان ، نواحی جنوبی، مرکزی و غربی کرمان ، جنوب سیستان و بلوچستان جنوب و شرق فارس و ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار ، رعد وبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
او ادامه داد:  در این مدت در نوار شمالی کشور،  مازندران ، ارتفاعات گیلان، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، اردبیل و شمال آذربایجان های شرقی و غربی شاهد افزایش ابر، بارش پراکنده باران و رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.
رفیعی گفت: طی امشب و فردا در جنوب  سمنان، شرق اصفهان، قم و جنوب تهران و طی ۵ روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل و خراسان جنوبی در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود .
او درباره آب و هوای استان تهران هم گفت : آسمان تهران فردا قسمتی ابری در بعدازظهر گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین دمای تهران به ۳۵ درجه و کمترین آن به ۲۷ درجه می رسد.
طبق اعلام سازمان هواشناسی طی چند روز آینده در بخش‌های شمال شرقی استان تهران شامل فیروزکوه، آبعلی، دماوند، لواسان، پردیس و شمیرانات احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها، خطر برخورد صاعقه و در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ وجود دارد.
 به توصیه هواشناسی استان تهران، نباید در این ایام پرخطر در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها توقف کرد، همچنین در چرای دام‌ها در حاشیه مسیل‌ها و مراتع باید احتیاط کرد، علاوه بر آن از فعالیت‌های کوهنوردی باید اجتناب شود.
یک منبع مرتبط با دعاوی مالی ایران و آمریکا در دادگاه لاهه اعلام کرد، ایران موافقت کرد ۲۶۰ میلیون دلار غرامت به دو شرکت…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari