هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
فرهاد مجیدی پس از خروج از باشگاه استقلال اظهار داشت: این چند روز که نقل‌وانتقالات تمام شود، مفصل درباره بازیکنان، پیشنهاداتی که دادیم و رقم قراردادها صحبت خواهم کرد. خیلی از بازیکنان پیشنهادهای ما را قبول نکردند، اما یکسری بازیکن جدید به ما ملحق شدند.
وی در مورد بحث مذاکره با اشکان دژاگه و رضا اسدی تصریح کرد: در مورد لیست بازیکنان صحبت نمی‌کنم. با چند بازیکن صحبت شده و توافق اولیه صورت گرفته است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با هواداران استقلال در رابطه با بازیکنان، رقم قراردادها و آپشن‌هایی که پیشنهاد دادیم، مفصل صحبت می‌کنم. اجازه دهید این چند روز بگذرد تا بگویم چه اتفاقاتی درباره بازیکنان و رقم قراردادها افتاده است.
مجیدی در واکنش به بحث درخواست رقم بالای بازیکنان گفت: اگر با چشم خودم نمی‌دیدم، باور نمی‌کردم. اگر از طرف باشگاه این رقم‌ها گفته می‌شد، باز هم باور نمی‌کردم و الان هم واقعیت‌ها را می‌گویم.
وی در خصوص لیست خروج تیمش یادآور شد: تصمیم کلی نگرفتیم، اما بر اساس نیازهایی که داریم با دو، سه بازیکن خیلی خوب توافق کرده‌ایم و اگر مسئله قرارداد و مبلغ آن حل شود، به جمع ما ملحق می‌شوند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت فروش مهدی قایدی گفت: تا جایی که به من گفته‌اند فروش قایدی منتفی شده است.
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید