به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شاتا، اتاق بازرگانی ایران، خانه صنعت و معدن ایران، اتاق اصناف تهران، انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران، انجمن صنایع شوینده ، بهداشتی و آرایشی ایران، انجمن صنایع فرآورده های گوشتی ایران، انجمن صنفی صنعت تایر ایران، انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات ماکارونی ایران، سندیکای صنعت مخابرات ایران، انجمن آبهای معدنی و آشامیدنی ایران، سندیکای صنایع کنسرو ایران و بسیاری دیگر از انجمن ها و سندیکاهای بخش خصوصی کشور حمایت قاطع خود را از برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت اعلام نمودند.
فعالان اقتصادی کشور با بیان اهمیت موضوعات اقتصادی و نقش بی بدیل وزارت صمت در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور، سید رضا فاطمی امین را از تجربه، برنامه خوب، رزومه و شناخت کافی از این وزارتخانه پراهمیت، برخوردار دانسته و بنا به سوابق موفقی که از دوران تصدی مسئولیت‌های مختلف توسط ایشان در این وزارتخانه، پیش و پس از ادغام آن، به‌ویژه در تدوین طرح تحول اقتصادی و معاونت برنامه‌ریزی ثبت شده است، شرایط و تطابق با خواسته‌ها و انتظارات متخصصین امر و تشکل‌های تخصصی این حوزه را محرز عنوان نمودند.
گفتنی است سید رضا فاطمی امین دکترای تخصصی مدیریت راهبردی دانش دارد و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی به پایان رسانده است. وی دارای مقالات و تالیفات متعددی در حوزه های مختلف اقتصادی، کسب و کار و مدیریت راهبردی است.
معاونت برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت برنامه ریزی، توسعه و فناوری وزارت صنایع و معادن، عضویت در هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مشاور وزیر و رئیس ستاد تحول صنایع و معادن، مشاور دستیار ویژه رئیس جمهور و رئیس پروژه‌های اقتصادی طرح مهر ماندگار، مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در راهبردهای صنعتی، معدنی و تجاری و مجری طراحی و تدوین برنامه راهبردی صنعت، معدن و تجارت از جمله مهمترین مسئولیت ها و سوابق کاری سید رضا فاطمی امین جهت تصدی وزارت صمت به شمار می آید.
وزیر پیشنهادی وزارت صمت همچنین عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، مجری طرح نوسازی خودروهای فرسوده کشور، معاون برنامه ریزی و ارزیابی ستاد تبصره 13 و همچنین قائم مقام ستاد تبصره 13 نیز بوده است.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari