به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد امید، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور اظهار کرد: دکتر حجت الله عبدالملکی جوانی پر انرژی و خوش فکر بوده که در زمان فعالیت خود در کمیته امداد جدیت خوبی در کار داشته است.
وی افزود: این شخص با دلسوزی و پشتکار در حمایت از خانواده های مستمند، تلاش در جهت خودکفایی و توانمند سازی آنها داشته و حرکت‌های خوبی در این خصوص به ثمر رسانده است.
محمد امید، معاون توسعه روستایی مناطق محروم و عشایر با بیان اینکه عبدالملکی ارتباطات بسیار خوبی در بخش های مختلف نظام داشته، اضافه کرد: باسلامتی که عبدالملکی در کارهایش داشته و ارتباطات خوبی که در بخشهای مختلف نظام دارد می تواند گزینه مناسبی برای وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی باشد.
امید تصریح کرد: وزارت کار بسیار پیچیده و بزرگ و دارای تنوع زیاد است و هیچ گزینه ای در کشور مانند وزارت کار دارای بخش های گسترده و زیر مجموعه نمی باشد. حجت الله عبدالملکی با تجربه مدیریتی خوبی که در گذشته در شرکت های مختلف و همینطور در کمیته امداد کسب کرده، ذخیره خوبی برای این کار است و امید است با استفاده از افراد مجرب و متخصص در این حوزه عملکرد خوبی داشته باشد.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید