هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
به گزارش رسانه‌های سوریه، این خودرو در مسیر خود بین دو شهرک نافعه و عین ذکر در غرب استان درعا در حرکت بود که هدف حمله افراد ناشناس قرار گرفت.
این در حالی است که این روزها در شهر درعا مذاکراتی برای ایجاد راه حل مسالمت آمیز اوضاع در آنجا جریان دارد و یک مرکز هماهنگی برای ساماندهی و برگزاری مذاکرات تشکیل شده است.
«عدنان مسالمه» سخنگوی کمیته مرکزی مذاکره  وابسته به مخالفان در درعا چند روز پیش گفت که یک توافق دو هفته‌ای برای آتش‌بس در استان درعا حاصل شده است.
دو روز پس از آغاز عملیات ارتش سوریه علیه تروریست‌های مسلح مستقر شهر درعا واقع در جنوب این کشور طرفین با میانجیگری روسیه حاضر به آتش‌بس ۴۸ ساعته شدند. 
اواخر تیرماه نیز «وادیم کولیت» هشدار داده بود که طبق گزارش‌هایی که در اختیار مرکز روسی آشتی قرار گرفته است، شبکه‌های تروریستی خفته‌ در شهرک‌های دیل، طفس، نافا، جاسم و الصنمین در استان درعا در حال جذب نیرو برای انجام اقدامات خرابکارانه هستند.
گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که دولت سوریه اقداماتی را برای تضمین امنیت در مناطق جنوبی سوریه انجام داده است و از جمله این اقدامات می‌توان به راه‌اندازی ایست‌های بازرسی برای بازرس وسایل نقلیه به منظور جلوگیری از انتقال تسلیحات به گروه‌های تروریستی و جلوگیری از وقوع حملات تروریستی اشاره کرد.
کشته شدن 5 نیروی ارتش سوریه در انفجار تروریستی در درعا
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید