تقاضای سوخت هند در ماه جولای در حالی به بالاترین سطح ۳ ماهه بازگشت که محدودیت‌های ترافیکی و قرنطینه‌ای سختگیرانه آرام آرام برداشته شد و فعالیت‌های صنعتی و حمل‌ونقل رونق گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، تقاضای سوخت هند در ماه جولای در حالی به بالاترین سطح ۳ ماهه بازگشت که محدودیت‌های ترافیکی و قرنطینه‌ای سختگیرانه آرام آرام برداشته شد و فعالیت‌های صنعتی و حمل‌ونقل رونق گرفت.
طبق داده‌های واحد برنامه‌ریزی و تحلیل سوخت هند، مصرف سوخت این کشور در ماه جولای ۲.۹ درصد نسبت به ماه قبل و ۷.۹ درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل رشد کرد و به ۱۶.۸۳ میلیون تن رسید.
این پس از آن اتفاق می‌افتد که در ماه می مصرف سوخت هند به علت وضع محدودیت‌های ترافیکی و قرنطیننه‌ای شدید برای مقابله با موج دوم کرونا، به پایین‌ترین سطح در ۹ ماه اخیر رسیده بود.
استراتژیست شرکت کاگزاری کالای انرژی ناتیکسیس، جوئل هنکاک، می‌گوید: انتظار می‌رود مصرف سوخت هند برای یک ماه ثابت بماند اما در ۳ ماهه چهارم رشد آن شتاب خواهد گرفت و به سطح قبل از پاندمی بازمی‌گردد.
وی ادامه داد: البته قیمت‌های بالاتر بر میزان مصرف سوخت تأثیر می‌گذارند اما ریکاوری از پاندمی کرونا این مساله را تحت پوشش قرار خواهد داد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید