بوشهر- نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ۴۵۰ میلیارد ریال برای بهبود کیفیت آب شرب دشتستان اختصاص یافت.
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آب یکی از مهمترین مشکلات در شهرستان دشتستان است و در اغلب شهرها و روستاهای شهرستان شاهد این مشکلات هستیم.
وی اضافه کرد: تلاش و پیگیری‌های بسیار زیادی را به منظور بهبود وضعیت آب در شهرستان دشتستان داشته‌ایم و اخیراً نیز این موضوع را از طریق وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دنبال کرده‌ایم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواستار تلاش ویژه برای رفع مشکل آب مردم در دشتستان شد و بیان کرد: با تخصیص اعتبارات مناسب می‌توان مشکلات حوزه آب شهرستان دشتستان را رفع کرد.
وی افزود: با ابلاغ شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی خطوط انتقال آب و ایستگاه‌های پمپاژ، ارتقا تصفیه خانه‌ها، خرید تجهیزات مورد نیاز آب و … شهرستان دشتستان اختصاص داده شد.
رضایی افزود: مقرر شده است که ۷۰ درصد از این اعتبار از اسناد خزانه اسلامی و ۳۰ درصد از اعتبارات نقدی از محل اعتبارات ردیف آبرسانی به شهرهای دارای تنش آبی و ارتقا کیفی آب شرب صورت پذیرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید