به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بیانیه کانون سراسری کامیون‌داران کشور به شرح زیر است؛
سپاس خدای را که بر ما منت نهاد تا ملت شریف ایران در 28 خرداد بار دیگر با حضور حماسی خود، تبلوری از نظام مردم‌سالاری دینی را به رخ جهانیان کشیده و با انتخاب بجا و شایسته آیت‌الله سیدابراهیم رییسی گامی بزرگ برای تشکیل دولت مردمی برداشتند. توقعات از رییس‌جمهوری منتخب توقعات و مطالبات به حق و مهمی است و انتظار می‌رود  با روحیه جهادی در تحقق این مهم بکوشند.
به نظر می‌آید با این ترکیب کابینه که متشکل از انسان‌های مومن و انقلابی است رسیدن به قله‌ها و تحقق منویات رهبری بسیار هموار شده است. کانون سراسری انجمن‌های صنفی کامیونداران کشور که همواره روابط نزدیکی با جامعه کارگری و کارفرمایی به ویژه در حوزه حمل و نقل جاده‌ای داشته در جهت تحقق مطالباتش در بسیاری از ایام ارتباطات بسیاری با وزارتخانه‌های مربوط و سایر اجزای دولت مرتبط با این حوزه داشته است.  از مهم‌ترین و اصلی‌ترین این وزارتخانه‌ها وزارت راه و شهرسازی است.
این تشکل کمال تشکر را از رییس‌جمهوری منتخب جهت انتخاب مردی مومن، انقلابی و جهادی جناب آقای مهندس رستم قاسمی، برای سکانداری این وزارتخانه مهم دارد. فردی که سال‌ها تجربه فعالیت مدیریتی در عرصه‌های مختلف را دارا هستند. بی‌شک موضوع حمل و نقل و مسکن از مهم‌ترین مسائل کشوراست که اگر با جدیت و روحیه جهادی پیگیری شود بسیاری از آسیب‌های اجتماعی ناشی از مشکلات موجود در این دو مقوله حل خواهد شد. 
این تشکل در آستانه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی و رای اعتماد نمایندگان مجلس، خرسندی خود را از این انتخاب اعلام می‌دارد. امید است نمایندگان مردم در خانه ملت نیز با رای قاطع به آقای مهندس رستم قاسمی دین خود را به نظام و انقلاب ادا کنند. این کانون نیز در حمایت از وی در حد توان و از طریق انجمن‌های صنفی کامیون‌داران سراسر کشور از نمایندگان مجلس درخواست خواهد کرد تا با رای اعتماد به این نیروی توانمند و مدیر، اطمینان‌خاطری برای شاغلان در بخش حمل  و نقل ایجاد کنند.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari