به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، هفتاد و نهمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با حضور حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا، دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزرات بهداشت و نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط با  دستور کار بررسی مساله ترددها و مسافرت‌های زمینی و همچنین روند واکسیناسیون سراسری در کشور، برگزار شد.
در این نشست، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با اشاره به رسالت اصلی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا که تصمیم‌سازی برای ستاد ملی کروناست؛ مساله مرزها و مسافرت‌های زمینی و هوایی به کشور که همواره به‌مثابه عامل انتقال بیماری کرونا مطرح است را، مورد توجه قرار داد و گفت: در این خصوص مقرر شد نظارت‌ها به نحو دقیق‌تر محقق شود و تست‌های لازم کرونایی نظیر پی‌سی‌آر گرفته شود.
دکتر علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت نیز در ادامه جلسه با تاکید بر این‌که، شرایط بیماری در کشور، واقعا ویژه و خطیر است؛ تصریح کرد: در این شرایط باید همه ظرفیت‌ها و امکانات کشور به میدان آید و نباید مسئولیت صرفا بر دوش نیروی انتظامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیفتد.
وی تاکید کرد: در محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها باید، پروتکل‌ها و موارد اعلامی ممنوعیت‌ها به‌صورت دقیق و کامل اجرایی شود و طبیعی است که اجرای ناقص، نمی‌تواند نتیجه مثبت در مهار بیماری به‌دست آورد.
 
ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در روز شنبه به بیش از ۲ تریلیون دلار رسید این اتفاق اولین بار از اواسط ماه مه بوده اس…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari