مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، از تمدید مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در هیئت‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها تا ۲۹ مرداد خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت‌خواه از برگزاری انتخابات هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران از دوم تا نهم مهرماه امسال مطابق با بخشنامه وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
محبت‌خواه گفت: با توجه به درخواست‌های متعدد واصله به معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و پس از بررسی‌های به عمل آمده توسط آن معاونت، مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در هیأت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها تا تاریخ ۲۹ مرداد تمدید و همچنین زمان برگزاری انتخابات از تاریخ دوم تا نهم مهرماه امسال تمدید شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افزود: مطابق با دستور دستگاه نظارت بر انتخابات (مستقر در وزارت راه و شهرسازی) مقرر شده است تا هیأت اجرایی و دستگاه نظارت هر استان (ادارات کل راه و شهرسازی) ضمن رعایت ضوابط مصوب در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و همچنین آئین‌نامه اجرایی آن از جمله ماده ۴۶و سایر مقررات ابلاغی نسبت به انجام دقیق و کامل وظایف محوله اقدام کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari