سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ساخت سالانه یک میلیون مسکن و اتمام مسکن مهر و ساماندهی بافت‌های فرسوده از جمله برنامه‌های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی است.
حجت‌الاسلام حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر، در تشریح جلسه امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، گفت: رستم قاسمی در این نشست برنامه‌های خود را ارائه کرد و نمایندگان هم مطالبات و دغدغه‌های ملی و منطقه‌ای خود در حوزه راه و شهرسازی را مطرح کردند.
وی بیان کرد: اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بر ضرورت تقویت و توسعه شبکه‌های راه‌های شهری و روستایی، حمل و نقل ریلی داخلی و خارجی از جمله اتصال ریلی ایران به چین از مسیر افغانستان، اینچه برون به ترکمنستان و چین و همچنین حمل و نقل هوایی تاکید کردند.
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: تقویت فرودگاه امام خمینی (ره) و همچنین منطقه آزاد این فرودگاه، توجه ویژه به مسکن اجتماعی و اتمام مسکن مهر و تسریع در ساخت بافت‌های فرسوده از جمله مباحثی بود که مورد تاکید اعضای کمیسیون قرار گرفت.
نوروزی با اشاره به برنامه‌های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، گفت: ساخت سالانه یک میلیون مسکن، تقویت بزرگراه‌ها و آزادراه‌ها، تسریع در جاده ترانزیت شمال به جنوب، تکمیل راه‌آهن ایران به چین از مسیر افغانستان، توجه جدی به مسکن اجتماعی، تکمیل و اتمام مسکن مهر و ساماندهی بافت‌های فرسوده شهری از جمله برنامه‌های رستم قاسمی است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید