به گزارش خبرگزاری تسنیم، بهروز محبّی نجم آبادی نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سه شاخص با اهمیت مورد توجه  مجلس شورای اسلامی قرار دارد . اولین شاخص بحث نیروی علمی و پژوهشی و و درک صحیح از مفاهیم علمی به روز ، دومین شاخص انقلابی گری و جهادی گری و درستکاری و سومین شاخص سوابق اجرایی و تسلط بر شیوه مدیریت است.
وی افزود: حجت اله عبدالمکی وضعیت علمی خوبی داشته و در حوزه اقتصاد تسلط کافی را دارا بوده و نیرویی است که بحث انقلابی بودن و جهادی بودن او کاملا روشن است و سوابق این فرد در خصوص اشتغالزایی در مدت فعالیت خود در کمیته امداد امام (ره) و بحث اقتصاد مقاومتی گواه بر این است که میتواند این مسئولیت سنگین را بر عهده بگیرد .
نجم آبادی تصریح کرد: عبدالملکی با چنین تفکر خلاقی که در بحث اجتماعی و شیوه مواجه با آنها و سیاست گذاری در حوزه اشتغال دارد از پس این مسئولیت بزرگ بر خواهد آمد.
وی در تشریح  این که رییسی با انتخاب خاندوزی در وزارت اقتصاد و فاطمی امین در وزارت صنعت در راستای تشکیل مجموعه ای اقتصادی فرهنگی  با محور تحول آفرینی در بدنه دولت قدم برداشته بیان کرد: کسی که بتواد فهم درستی از مسائل مربوط به موضوع را داشته باشد قطعا با معاونین قدرتمندی که در کنار خود خواهد داشت برای حل مسائل توفیقاتی خواهد داشت و قطعا این مجموعه ها باید با هم هماهنگ باشند.
نجم آبادی ادامه داد: عدم هماهنگی و همراهی تیم اقتصادی با رییس جمهوری در دولت قبلی مشکلاتی را به وجود می آورد که بعضی شاخص های اقتصادی کشور را دچار تغییرات معناداری خواهد کرد .بنابراین احساس می شود در تیم اقتصادی آقای رییسی علی الخصوص بین وزارت اقتصاد و وزارت کار هم سویی و وحدت نظر وجود دارد.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari