به گزارش اقتصادنیوز ، در پایان معاملات یکشنبه بورس پایتخت ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 28 هزار و 597 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز ‌‌شنبه 77 درصد افزایش یافته است.
ارزش معاملات خرد نیز با افت 20 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 8 هزار و 202 میلیارد تومان رسید.
روز یکشنبه ارزش معاملات اوراق بدهی دولتی 18 هزار و 840 میلیارد تومان بود که 66 درصد ارزش کل معاملات بازار را تشکیل می‌دهد.
در معاملات امروز سهام شپنا (شرکت پالایش نفت اصفهان) بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را نیز به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 272 میلیارد تومان بود.
پس از شپنا، برکت بیشترین ارزش معاملات را داشت و شستا رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن دو نماد شتران و خساپا در رتبه‌های بعدی بیشترین ارزش معاملات قرار گرفتند.
در جدول حجم معاملات امروز نیز دی (بانک دی) با تعداد 856 میلیون و 614 هزار و 842 سهم در صدر قرار گرفته است. خساپا در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار قرار گرفت و رتبه سوم به خودرو تعلق داشت. وسخوز و خپارس نیز در رتبه‌های بعدی بیشترین حجم معاملات بازار قرار داشتند.
جدول معاملات 24 مرداد
 
 
قیمت طلا زیر ۱۸۰۰ دلار در هر اونس یک نقطه شروع عالی برای خریداران است و این فلز گرانبها را از نظر فنی بسیار جذاب می کند.
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید