به گزارش اقتصادنیوز ، در پایان معاملات امروز بورس پایتخت ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 16 هزار و 149 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز ‌‌چهارشنبه 13 درصد کاهش یافته است.
ارزش معاملات خرد نیز با رشد 2.5 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 10 هزار و 287 میلیارد تومان رسید که بیشترین رقم در 116 روز کاری گذشته از 27 بهمن 1399 تا به امروز است. 
در معاملات امروز شتران (شرکت پالایش نفت تهران) بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را نیز به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 348 میلیارد تومان بود.
پس از شتران، شستا بیشترین ارزش معاملات را داشت و خودرو رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن دو نماد خساپا و هرمز در رتبه‌های بعدی بیشترین ارزش معاملات قرار گرفتند.
در جدول حجم معاملات امروز نیز خودرو (ایران خودرو) با تعداد یک میلیارد و 261 میلیون و 964 هزار و 129 سهم در صدر قرار گرفته است که بیشترین میزان حجم معامله این نماد در سال 1400 است. 
خساپا در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار قرار گرفت و رتبه سوم به دی تعلق داشت. خپارس و وسخوز نیز در رتبه‌های بعدی بیشترین حجم معاملات بازار قرار داشتند.
جدول معاملات 23 مرداد
 
اقتصادنیوز: به دلیل آغاز تعطیلی شش روزه از روز دوشنبه، بازار یکشنبه از پتانسیل بالایی برای تقویت سمت تقاضا برخوردار اس…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید