دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از تعطیلی بانک‌ها در سراسر کشور طبق دستور ستاد ملی کرونا به مدت پنج روز از ۲۵ تا ۳۰ مرداد ماه خبر داد.
به گزارش ایسنا، در راستای مدیریت جهش پیک پنجم گسترش ویروس کرونا، امروز ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که از دوشنبه هفته جاری تا شنبه هفته آینده سراسر کشور تعطیل هستند و تمام ادارات و بانک‌ها به جز مشاغل ضروری نیز در پی آن تعطیل خواهند شد. 
در این زمینه، علیرضا قیطاسی – دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی – در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق ابلاغ ستاد ملی کرونا، بانک‌ها در سراسر کشور از دوشنبه ( ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ ) تا شنبه (۳۰ مرداد ۱۴۰۰) به مدت پنج روز تعطیل هستند که شورای هماهنگی بانک‌ها این موضوع را به بانک‌ها ابلاغ کرده است. 
وی افزود: برای رفع نیازهای ضروری مردم به خدمات بانکی، شعب کشیک تعیین خواهد شد که لیست آن‌ها در سایت بانک‌ها اعلام می‌شود. 
به گفته قیطاسی، خدمات غیرحضوری بانک‌ها برای بهره مندی مشتریان ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به نیازهای آن‌هاست و از مردم خواهش می‌کنیم تا به شعب کشیک بانک‌ها نیز مراجعه حضوری نداشته باشند و تنها برای امور خیلی ضروری مراجعه داشته باشند. 
همچنین، محمدرضا جمشیدی – دبیر کل بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی – در نامه‌ای به مدیران عامل بانک‌ها اعلام کرده که ” حسب اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا کلیه شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی از صبح دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۵/۲۵ الی پایان روز شنبه ۱۴۰۰/۵/۳۰ تعطیل خواهد بود. از این رو به منظور تسهیل در انجام امور بانکی مشتریان در این ایام خواهشمند است مقدر فرمائید صرفا مسئولین پولرسانی خودپردازهای بانکی و مسئولین پشتیبانی خدمات الکترونیکی بانکی به تعداد محدود همچون گذشته نسبت به ارائه خدمات خود اقدام کنید. 
 ضمنا هر یک از بانک‌ها و موسسات اعتباری می‌توانند در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری و شنبه هفته آینده، در هریک از شهرها فقط یک شعبه و در تهران و شهرهای بزرگ حداکثر ۱۰ درصد از شعب خود را با تعداد کارکنان محدود به صورت کشیک برای تسهیل امور خدمات الکترونیکی باز کنند”. 
انتهای پیام 
…بیچارمون کردید باتعطیلی بانک

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید