به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، این هفته قرار است بخش هایی از خطوط لوله انتقال گاز در نقاطی از جنوب تهران تعمیر شود که به موجب آن گاز بخش هایی از شهر ری قطع خواهد شد.
زمان این قطعی چندساعته گاز که به اشتباه در برخی رسانه ها روز شنبه 16 مردادماه اعلام شده، طبق اطلاعیه شرکت گاز استان تهران، در روز یکشنبه اعمال می شود.
امیرحسین جاودان، سخنگوی شرکت گاز استان تهران در گفت وگو با تسنیم زمان بروز قطعی های چند ساعته گاز را روز یکشنبه 17 مردادماه اعلام کرد و گفت: این قطعی گاز گه ناشی از تعمیرات خطوط انتقال گاز است، در تمامی شهر ری نخواهد بود بلکه مجتمع مسکونی اوقاف، شهر ری خ سلمان فارسی، خیابان احمد قمی و ابتدای خیابان توحیدلو مشمول این قطعی از ساعت 8:30 تا 16 روز یکشنبه خواهند شد که البته برای تمامی مشترکانی که این قطعی گاز برای آنها اعمال می شود، پیش از این اطلاع رسانی به صورت پیامکی صورت گرفته است.
به گزارش تسنیم، متن اطلاعیه شرکت گاز استان تهران بدین شرح است: “
“احتراماً به اطلاع مشترکین محترم محدوده های ذیل واقع در شهر ری می رساند به لحاظ پاره‌ای از تعمیرات و توسعه شبکه انتقال گاز بر روی شبکه گازرسانی، گاز در روز یکشنبه  17 مرداد ماه 1400 از ساعت 8/30 الی 16 قطع خواهد شد.
محدوده قطع گاز: مجتمع مسکونی اوقاف – شهر ری خ سلمان فارسی – خ احمد قمی – ابتدای خیابان توحیدلو 
لذا از ساکنین محترم درخواست می گردد تمهیدات لازم را پیش بینی فرمایند. بدیهی است پس از پایان عملیات نسبت به وصل مجدد گاز مشترکین اقدام لازم معمول خواهد گردید.
شایان ذکر است به منظور رعایت کامل مسائل ایمنی در زمان وصل گاز حضور مشترکان در محل الزامی می باشد.
در صورت نیاز، مشترکین محترم محدوده اعلام شده می توانند با شماره تلفن‌های 194 مرکز امداد گازرسانی تهران و 81972008 روابط عمومی شرکت گاز استان تهران تماس حاصل فرمایید.”
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari