شاخص رشد فعالیت‌های بخش خدمات آمریکا با گرایش به استفاده از خدمات به جای کالاها تقویت شد و به بالاترین رکورد تاریخ رسید.
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، در ماه جولای شاخص رشد فعالیت‌های بخش خدمات آمریکا با گرایش به استفاده از خدمات به جای کالاها تقویت شد و به بالاترین رکورد تاریخ رسید. این در حالی بود که به علت اختلال در زنجیره‌های تأمین شرکت‌ها با افزایش قیمت‌ها روبرو شده بودند.
مؤسسه مدیریت منابع آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد شاخص فعالیت‌های غیر تولیدی این مؤسسه در ماه گذشته از ۶۰.۱ واحد به ۶۴.۱ واحد رسیده است که بالاترین رکوردی است که تا کنون ثبت شده است.
اعداد بالاتر از ۵۰ واحد این شاخص نشان‌دهنده رشد بخش خدمات هستند و هرچه این اعداد از ۵۰ واحد فاصله بیشتری داشته باشند، شدت این رشد بیشتر است.
اقتصاددانان شرکت‌کننده در نظرسنجی رویترز پیش‌بینی کرده بودند که شاخص فعالیت‌های خدماتی آمریکا در این ماه حداکثر به ۶۰.۵ واحد برسد.
با واکسینه شدن بیش از نیمی از جمعیت آمریکا تقاضا برای استفاده از بخش خدمات به شدت افزایش یافته است. واکسیناسیون به افراد اجازه می‌دهد به راحتی به مسافرت رفته و هر از گاهی به رستوران‌ها، کازینوها و رویدادهای ورزشی سر بزنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari