به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت بین‌‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه و تجارت هیرمد(سهامی عام) به استناد مصوبه کمیته درج فرابورس به عنوان دویست و شصت و سومین نماد معاملاتی در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد.
این شرکت که با شماره 11717 در تاریخ 31 اردیبهشت سال گذشته نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده، با نماد معاملاتی “بهیر” در گروه سرمایه‌گذاری‌ها و زیرگروه سایر واسطه‌گری‌های مالی روی تابلوی زرد بازار پایه فرابورس درج شده است.
شایان ذکر است شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند به عنوان اولین شرکت سهامی عام دانشگاهی کشور با مشارکت دانشگاه علم و صنعت ایران و جامعه دانشگاهی با رویکرد سرمایه گذاری در یافته‌های پژوهشی دانشگاهی و ارائه خدمات به جامعه دانشگاهی از سال 1396 به دنبال افزایش سرمایه 60 میلیارد تومانی خود با سهامداری 30 درصدی دانشگاه علم و صنعت ایران و 70 درصدی اعضای هیئت علمی فعالیت عملیاتی خود را آغاز کرده است.
در شرکت هیرمند تاکنون فعالیت های گسترده ای توسط دپارتمان‌های مجزا تعریف شده که از میان آنها می توان به صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر(VC)،گروه صنعت، گروه معدن،گروه عمران و ابنیه و گروه فناوری اطلاعات اشاره کرد.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari