به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  این مرکز روز سه شنبه به وقت محلی با بیان اینکه سفر به این کشورها و جزایر به دلیل تعداد بالای موارد ابتلا به کووید -۱۹ خطرناک است، به شهروندان خود هشدار داد از سفر به این کشورهای خودداری کنند.
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا، کشورها و مناطقی چون ایران، یونان، ایرلند، و جزایر ویرجین آمریکا، لیبی، قزاقستان، آندورا، سنت بارتلمی، لسوتو، مارتینیک، مالت، جزیره من، و کوراسائو را به دلیل افزایش شدید شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این مناطق، در “سطح چهارم” (بسیار خطرناک) برای سفر قرار داد.
سی ان ان گزارش داد، پیش از این اعلام شد آمریکا ورود مسافران از اتحادیه اروپا، انگلیس، چین و ایران را برای بیش از یک سال به دلیل بیماری همه گیر بیماری کووید ۱۹ محدود کرده است.
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفته بود ما در این مرحله محدودیت های سفر موجود را حفظ خواهیم کرد. شیوع سویه دلتا ویروس کرونا در اینجا و خارج از کشور در حال گسترش است.
ابتلا به سویه کرونا دلتا در آمریکا به طور عمده در میان افرادی که هنوز واکسینه نشده اند، روبه افزایش گذاشته و موجب شده است که استفاده از ماسک در شهرهای مختلف این کشور از جمله نیویورک بار دیگر ضروری شود.
به گزارش شبکه سی ان ان، میانگین شمار مبتلایان کرونا آمریکا نسبت به ماه گذشته ۴۰۰ درصد افزایش داشته و با افزایش شمار مبتلایان کرونا در امریکا بیمارستان ها در این کشور مجددا با بیماران کرونایی پر شده است و بیماران نسبت به دوره قبل بسیار جوان تر شده اند.
همچنین با رشد بیماران کرونایی سازمان کنترل بیماری های عفونی دستورالعمل بهداشتی را بروز رسانی و اعلام کرد که افراد واکسینه شده باید در محل های بسته که احتمال انتقال شدید است از ماسک استفاده کنند تا از شیوع بیشتر نوع خطرناک دلتا جلوگیری شود. بیش از ۸۰ درصد جمعیت ایالات متحده دربرگیرنده دستور العمل جدید سازمان کنترل بیماری های عفونی قرار دارند.
روند تغییرات مازاد تقاضای بازار نشان می‌دهد که پس از دو روز ارزش آن بالا رفته است. آیا این روند موجب رشد شاخص در آخرین…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari