به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی بازار خودروهای پرتیراژ ایران خودرو نشان از آن دارد که قیمت  «پژو 206 تیپ 2» امروز با رشد یک میلیون تومانی به 232 میلیون تومان رسید و « پژو 206 تیپ 5» هم با افزایش یک میلیون تومان در بازار 275 میلیون قیمت گذاری شد.
به گفته فعالان بازار خودرو طی روزهای اخیر بازار خودرو نوسان قیمتی قابل توجهی داشته، بطوریکه در برخی از روزها شاهد رشد قیمت 5 میلیون تومانی نیز در بازار بودیم، روندی که از روز گذشته و با اجرای مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری تا حدودی آرام گرفت و به گفته فعالان بازار خودرو بازار وارد فاز انتظاری شد با این حال امروز تمام پرتیراژهای سایپا با رشدی تا یک میلیون تومان در بازار عرضه شدند.
 از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، «سمندLX»، «سمند LX با موتور EF7» و «سمند سورن» اشاره کرد.
ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات ایران‌خودرو قیمت «206 صندوقدار» امروز بدون تغییر میلیونی در بازار 266 میلیون تومان قیمت خورد. «سمند LX با موتور EF7» نیز بدون تغییر در بازار 248 میلیون تومان عرضه شد.
براساس ارزیابی بازار خودرو «سمندLX» نیز بدون تغییر در بازار 220 میلیون تومان عرضه شد.  «سمند سورن» نیز امروز تغییر قیمتی نداشت و در بازار  255 میلیون تومان قیمت گذاری شد.
ایران 13
 
 
قیمت دلار آمریکا زیر ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان پایدار نماند. حجم عرضه دلار بر خلاف انتظار کاهش یافت و قیمت دلار متشکل بر…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari