خرم‌آباد- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: ادامه مسیر پروژه آزادراه خرم آباد- اراک حد فاصل بروجرد- اراک توسط مجموعه قرارگاه خاتم اجرا می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ پاسدار سید حسین هوش‌السادات بعدازظهر امروز دوشنبه در آئین افتتاح آزادراه خرم آباد- بروجرد با تاکید بر اینکه این پروژه طی چند روز آینده زیر بار ترافیک خواهد رفت، گفت: نواقصی در پروژه وجود دارد، ما هم قبول داریم، در این راستا متعهد هستیم که در کنار عزیزان باشیم تا پروژه به بهره برداری برسد.
وی با تاکید بر اینکه صلاح نیست پروژه‌ای که تا این مرحله رسیده به بهره برداری نرسد، افزود: در این راستا پیگیری خواهیم کرد که در طول اجرا مسائل مربوط به آن را حل و فصل کنیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در ادامه سخنان خود با بیان اینکه قطعه اول آزاد راه خرم آباد- اراک ۶۷ کیلومتر بوده است، افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته با وزارت راه ادامه مسیر بروجرد- اراک را نیز قرارگاه اجرا می‌کند.
سردار هوش السادات بیان داشت: قرارگاه خاتم در ۸۲۰ کیلومتر پروژه آزاد راهی کشور سرمایه گذاری داشته است و در پروژه آزاد راه خرم آباد- بروجرد نیز ۴۰ درصد سرمایه گذاری کرده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari