او ادامه داد: دوشنبه در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، زنجان، گیلان، مازندران، قزوین، البرز، تهران، سمنان، جنوب و غرب اصفهان و ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در مناطق مستعد احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.
رفیعی گفت: روز سه‌شنبه در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز در استان‌های گیلان، مازندران، چهارشنبه و پنجشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های مازندران، البرز و تهران به ویژه در ساعات بعد از ظهر بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
او افزود: در روز چهارشنبه برای برخی از نقاط شمال غرب کشور استان‌های قزوین، البرز، تهران، نیمه شمالی فارس، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان و ارتفاعات جنوب کرمان، ارتفاعات زاگرس شمالی و مرکزی ارتفاعات البرز در استان‌های مازندران و گلستان به ویژه در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب رگبار باران گاهی همراه با رعد وبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.
این کارشناس هواشناسی بیان کرد: روز پنجشنبه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب برای ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های مازندران، البرز و تهران بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.
او ادامه داد: در پنج روز آینده در نوار شرقی به ویژه منطقه زابل و شرق خراسان جنوبی و همچنین بخش‌هایی از مرکز کشور به ویژه در جنوب سمنان، جنوب تهران، شمال اصفهان، قم و مرکزی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود که سبب کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا در این مناطق خواهد شد .
رفیعی درباره آب وهوای تهران هم گفت: فردا آسمان تهران صاف و  در بعد از ظهر نیمه ابری همراه با وزش باد گاهی رگبار باران رعدوبرق خواهد بود. بیشترین دمای پایتخت به ۳۶ درجه و کمترین آن به ۲۳ درجه می‌رسد.
آیا طلا می تواند هفته آینده ۱۸۵۰ دلار معامله شود؟ فدرال رزرو بر داده های اشتغال متمرکز شده است و شما نیز باید همین کار…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari