به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، متن نامه میثم رفیع پرهیزکار خطاب به مدیران عامل مناطق آزاد کیش، ارس، قشم، چابهار، ماکو، انزلی و سرپرست اروند به شرح زیر است؛
«با عنایت به بند الف تبصره 8 بودجه ابلاغی سال 1400 در خصوص ممنوعیت هرگونه جذب، بکارگیری و جابجایی نیروی انسانی جدید در مناطق و با توجه به دستورات مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در خصوص رعایت دقیق آن، مقتضی است دستور فرمایید اکیدا از جذب هرگونه نیروی انسانی جدید و همچنین عزل و نصب افراد در پست‌های مدیریتی تا زمان استقرار دولت جدید خودداری شود.
همچنین مقتضی است در صورت جذب نیروی جدید طی سال جاری موکدا نسبت به ترخیص افرد جذب شده طی یک هفته اقدام و نتیجه به این دبیرخانه اعلام شود.
بدیهی است مسئولیت هرگونه تخطی از ضوابط ابلاغی بر عهده مدیران عامل بوده و مراتب در مجامع سازمان‌های موردنظر قرار خواهد گرفت.»
به گزارش تسنیم، طی ماه‌های سپری شده از سال 1400 در اکثر مناطق آزاد کشور نیروهایی جذب شده که شاید بارزترین آن تغییر و تحولات در شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش بود. اواسط خردادماه امسال مدیرعامل منطقه آزاد کیش طی حکمی عبدالنبی شرفی عضو شورای شهر کیش را به‌عنوان سرپرت شرکت عمران منصوب کرد.
با توجه به ابلاغ دستور مشاور رئیس‌جمهور باید دید آیا مدیرعامل منطقه آزاد کیش شرفی را ترخیص می‌کند یا خیر؟
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ,
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید