قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: دستگاه هایی که به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عمل نکنند وعملکرد خوبی در حل مشکلات واحدها نداشته باشند به دادستانی معرفی می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت صمت، بابک دین‌پرست در ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در استان خوزستان که با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت، دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و جمعی از مدیران کشوری و استانی برگزار شد، بیان کرد: دولت مصمم به حل مشکلات واحدهای تولیدی و خروج صنایع از رکود است و در این مسیر هر مدیر و دستگاهی که همراهی نکند به دستگاه قضا معرفی می‌شود.
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: بانک‌ها یکی از اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هستند و اگر به درستی به وظایف خود عمل نکنند به هیئت انتظامی بانک مرکزی معرفی می‌شوند تا به تخلف آن‌ها رسیدگی شود.
دین‌پرست با اشاره به اینکه در مسیر حل مشکلات واحدهای تولیدی با هیچ دستگاه و ارگانی تعارف نداریم افزود: طبق اطلاعاتی که ارائه شده است از سفر قبلی من به خوزستان تا کنون که بیش از یک ماه می‌گذرد برخی مصوبات برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان اجرا نشده است و تا زمانی که در استان حضور دارم باید اسامی دستگاه‌هایی که در استان در انجام مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید همکاری نداشتند معرفی شوند تا برخورد لازم با آنها صورت پذیرد.
وی بیان کرد: ۷۶ هزار و ۸۳۵ طرح نیمه تمام در استان وجود دارد که بیشتر در بخش صنعت و معدن هستند.
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ادامه داد: از این تعداد سه هزار طرح بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به همین منظور ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور در نظر دارد برای تکمیل طرح‌هایی که حجم سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد ریال به بالا نیاز دارند ورود و حمایت کند.
وی ادامه داد: در خوزستان نیز طرح‌های نیمه تمامی که پنج هزار میلیارد ریال به بالا برای تکمیل نیاز به سرمایه دارند در ستاد تسهیل مورد بررسی و حمایت قرار خواهند گرفت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari