کارشناس اقتصادی گفت: رئیس دولت سیزدهم نباید به کسانی که می گویند تا تحریم ها لغو نشود رشد اقتصادی نداریم، میدان دهد.
به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام غلامرضا معصومی نیا در نشست سیاست‌های اقتصادی پیشنهادی به دولت دهم از نگاه اقتصاد اسلامی، گفت: آیت الله رئیسی فداکاری کرد که در این شرایط سخت وارد انتخابات شد و قرار است به زودی دولت را تحویل بگیرد.
وی افزود: مردم امیدوار شده‌اند تا شرایط با ورود وی، مناسب شود. آیت الله رئیسی می‌تواند نقش تاریخی در ایران ایفا و نگرانی مردم را برطرف کند.
کارشناس اقتصاد کلان با تاکید بر اینکه آیت الله رئیسی باید افرادی که اعتقاد واقعی به معیارهای نظام اسلامی و دستورات رهبر معظم انقلاب دارند، استفاده کند گفت: رأی دهندگان به آیت الله رئیسی بر اساس این اعتقاد که مسیر طی شده تاکنون اشتباه بوده و باید دچار تغییرات اساسی شود به وی رأی داده‌اند.
حجت الاسلام معصومی نیا تاکید کرد: رئیس دولت سیزدهم نباید به کسانی که می‌گویند تا تحریم‌ها لغو نشود رشد اقتصادی نداریم، میدان دهد. آیت الله رئیسی نباید از کسانی که به اقتصاد مقاومتی و اقتصاد اسلامی اعتقادی ندارند نظرخواهی کند.
وی با تاکید بر اینکه اصلی‌ترین سیاست‌ها در حوزه اقتصادی، سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: اگر زمام اصلی اقتصادی در اختیار کسانی باشد که معیارهای اقتصاد اسلامی را اجرا نکنند وضعیت فعلی ادامه می‌یابد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari