روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در واکنش به خبر منتشر شده درباره پرداخت حقوق‌های نجومی اعلام کرد: کارکنان دبیرخانه شورایعالی و سازمانهای مناطق آزاد کشور مشمول قانون کار بوده فلذا تمامی پرداخت های حقوق و دستمزد کاملا منطبق با قوانین انجام شده و می شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در واکنش به خبر منتشر شده با عنوان «پرداخت حقوق‌های نجومی در مناطق آزاد/ حقوق 53 میلیونی مشاور رئیس‌جمهور+سند» در این خبرگزاری، توضیحاتی به خبرگزاری فارس ارسال کرده که متن کامل آن در ادامه آمده است:
1- کلیه پرداختهای حقوق و دستمزد در دبیرخانه  شوارایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی و سازمانهای مناطق آزاد کشور مبتنی بر نظام طبقه بندی مشاغل مورد تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برمبنای کارکرد ماهانه ثبت شده کارکنان محاسبه و اعمال می شود.
2- جدول منتشر شده تحت عنوان لیست حقوق و دستمزد ماهانه مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی ، خلاف واقع می باشد.
3- بر اساس خبر منشر شده و استناد انجام شده در خبر به جزء ۷ بند الف تبصره ۱۲ قانون بودجه سال 1400،  به آگاهی می رساند با عنایت به ماده 65 قانون احکام دائمی توسعه کشور و مصوبه شماره 42643 مورخ 25 / 02 / 1392 هیأت وزیران کارکنان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی و سازمانهای مناطق آزاد کشور مشمول قانون کار بوده فلذا تمامی پرداخت های حقوق و دستمزد کاملا منطبق با قوانین انجام شده و می شود و دستگاه های نظارتی نیز بر اساس مقررات، همواره نظارت عالیه بر اجرای قوانین ذکر شده را دارند. توجه به این نکته الزامی است که در خصوص کارکنان ایثارگر کسورات قانونی حقوق و دستمزد نیز مترتب نمی باشد.

 در پایان ضمن انتقاد از رفتارهای غیر حرفه ای و غیر کارشناسی توسط برخی افراد و رسانه ها و تاکید بر محفوظ بودن حق تعقیب قانونی برای دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی و سازمان های مناطق آزاد کشور، به استحضار مردم شریف می رساند دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه کشور از طریق سازمانهای مناطق مربوطه ، با تمام توان در خدمت به عمران و آبادانی و توسعه متوازن مناطق مربوطه و همچنین به عنوان پیشران توسعه اقتصادی کشور، بیش از پیش تمامی مساعی خود را معطوف نموده که نتیجه این عملکرد به وضوح توسط مردم شریف مناطق و مسئولین کشور مورد تایید و صحه گذاری بوده و خواهد بود. ان شاالله .  والعاقبه للمتقین
به گزارش فارس، توضیحات این خبرگزاری درباره واکنش روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی به خبر مذکور، به زودی منتشر می شود.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari