هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
در جلسه علنی صبح امروز سه‌شنبه مجلس ابراهیم نجفی اسپیلی منتخب آستانه اشرفیه، ولی الله بیاتی منتخب تفرش، آشتیان و فراهان، سید ناصر حسینی پور منتخب گچساران و باشت، فتح الله توسلی منتخب بهار و کبودرآهنگ، اسماعیل کوثری منتخب تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سید مرتضی حسینی منتخب میانه با حضور در جایگاه سخنران هیئت رئیسه مراسم تحلیف خود را به جای آوردند.
متن سوگند نمایندگان به شرح زیر است:
بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحیم‌
«من در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشم. همچنین ودیعه‌ای که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی اطاعت کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشم».
پس از قرائت سوگند منتخبان جدید مجلس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت: از طرف همه همکاران به منتخبان جدید عرض تبریک دارم و تاکیدم بر این است که شعبات مربوطه در اسرع وقت رسیدگی کنند و گزارش شعبه را به صحن مجلس برای تصویب اعتبارنامه این عزیزان ارائه کنند تا کمیسیون ها هرچه سریعتر انتخاب شود و این عزیزان مشغول خدمت شوند.
همچنین حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شعب منتخبان جدید را به این شرح اعلام کرد:
ابراهیم نجفی اسپیلی عضو شعبه ۵
ولی الله بیاتی عضو شعبه ٢
سید ناصر حسینی پور عضو شعبه ٣
فتح الله توسلی عضو شعبه ۴
اسماعیل کوثری عضو شعبه ١
سید مرتضی حسینی عضو شعبه ١۵
به گفته این عضو هیئت رئیسه اعتبار نامه منتخبان جدید به شعبه مربوطه ارجاع خواهد شد.
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari