اردبیل – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: عملیات بازسازی و ترمیم خط انتقال آب از منطقه جعفرآباد به تصفیه خانه آب شرب گرمی به پایان رسیده و آبرسانی در این منطقه به حالت اول بازگشت.
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا نعمت سلطانی پیش از ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با اتمام عملیات بازسازی و ترمیم خط انتقال آب خام از ایستگاه پمپاژ شماره یک در منطقه جعفر آباد به تصفیه خانه آب شرب شهر گرمی که بر اثر فرسایش و خورندگی آسیب دیده بود، آبرسانی به مراکز شهری و روستایی و مجتمع‌های آبرسانی در محدوده این خط لوله، به روال عادی بازگشت.
وی با بیان اینکه عملیات ترمیم و بازسازی این خط لوله آسیب دیده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شد، گفت: آسیب وارده به خط انتقال آب خام، از مجموعه تأسیسات آبرسانی در محدوده دشت مغان بر اثر مرور زمان و فرسایش و خوردگی دچار آسیب شده بود که به همت همکاران ترمیم و بازسازی شد.
آبرسانی به مراکز شهری و روستایی گرمی به روال عادی برگشت
این مسئول با اشاره به اینکه باتلاقی شدن مسیر دسترسی به محل حادثه، کار را دشوار کرده بود، گفت: علیرغم محدودیت‌های دسترسی به محل حادثه، به همت اکیپ بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل، امور آب و فاضلاب شهرستان گرمی، گروه رفع اتفاقات آب امور آب و فاضلاب اردبیل و اکیپ کنترل خط آبرسانی، کار ترمیم و بازسازی و عادی‌سازی آبرسانی به شهرها و روستاهای تحت پوشش در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شد.
نعمت سلطانی همچنین با اشاره به اینکه مسئولان آب و فاضلاب در حین اجرای طرح ترمیم و بازسازی، نظارت کاملی بر روند کار داشتند خاطرنشان کرد: مهندسان و تکنسین‌های تعمیر و نگهداری خطوط اصلی انتقال آب موفق شدند پس از ۷ ساعت تلاش بی وقفه در اقدامی کم سابقه و بدون کمترین خسارت نسبت به تعمیر و مرمت آن اقدام کنند.
آبرسانی به مراکز شهری و روستایی گرمی به روال عادی برگشت
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari

دیدگاهتان را بنویسید