هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
سرپرست پلیس راه استان سیستان و بلوچستان در خصوص ویدئوی منتشر شده در مورد درگیری فی ما بین مامور پلیس راه و یک شهروند در فضای مجازی گفت: بازرسی فرماندهی انتظامی استان بررسی دقیق این اتفاق را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است.
مهدی خمر در زاهدان در این خصوص اظهار داشت: ظهر روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی از مشاجره منجر به درگیری فیزیکی احدی ازشهروندان درحین اعمال قانون در مورد تخلف از محدودیت های تردد طرح کاهش اشاعه ویروس کرونا با احدی از ماموران پلیس راه در محورهای شمالی استان منتشر شده بود.
وی افزود: بلافاصله پس از این اتفاق بازرسی انتظامی پلیس استان وارد عمل شده وبررسی دقیق موضوع را در دستور کارخود قرار داد.
سرپرست پلیس راه استان تصریح کرد: انچه که محرز بود فیلمبرداری مخفیانه ومغرضانه وبیانی به دور از ادب واحترام شهروند بامامور مجری قانون با قصد قبلی درجهت به حاشیه کشاندن اجرای ماموریت مامور پلیس راه بود.
خمر اضافه کرد: هرنوع فیلمبرداری از اجرای ماموریت پلیس وارسال ان برای کانالهای معاند وپخش آن در فضای مجازی به منظور تبلیغات سوء وتشویش اذهان عمومی وخدشه دار کردن خدمات پلیس عمل مجرمانه محسوب وبرابر مقررات باعوامل تهیه وانتشار این نوع کلیپ ها برخورد قانونی خواهد شد لذا هر گونه شکایت یا انتقاد باید از مراجع قانونی پیگیری شود.
سرپرست پلیس راه استان بیان داشت ماموران پلیس راه همگام با حافظان سلامت به منظور کاهش انتقال ویروس کرونا با تمام توان در خدمت جامعه و شهروندان عزیز بوده و تا پاسی از شب جهت اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروها مجاهدانه تلاش میکنند و چنین اقداماتی موجب دلسردی پلیس در اجرای ماموریت نخواهد شد و اگر خطای صورت گیرد طبق مقرارت و قانون رسیدگی می شود.
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari