هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
سپهر ستاری؛ سرمربی تیم‌ملی قایقرانی روئینگ ایران بعد از تاریخ‌سازی نازنین ملایی در المپیک توکیو و راه یابی به مرحله نیمه‌نهایی گفت: «این نتیجه، بهترین عملکرد قایقرانی ایران در ادوار المپیک بود. پیش از این جایگاه ما فقط فینال D بود که خدا را شکر امروز نازنین ملایی توانست این رنکینگ را ارتقا دهد.»

 افشین فرزام افزود: «قبل از اینکه در توکیو حاضر باشیم، هدف‌گذاری ما صعود به فینال C آسیا بود اما الان در فینال A و B قرار گرفته‌ایم یعنی در بین 12 قایقران برتر المپیک. این افتخار بزرگی برای قایقرانی ایران است.»

وی ادامه داد: «تا همین جا هم شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم که دشوارتر هم خواهد شد. نازنین ملایی با تمام مدعیان در گروه مرگ قرار گرفته، با این حال نگران نیستیم. قایقران کشورمان تمام تلاش خود را خواهد کرد که رنکینگ 12 را بازهم ارتقا دهد.»
 
 افشین فرزام در ادامه این گفت و گو به بحث جلیقه‌های یخ اشاره کرد که نازنین ملایی امروز نسبت به نبود آن گلایه داشت: «تمام حریفان نازنین با تمام امکانات به توکیو آمده‌اند که فقط یکی از امکانات آن‌ها جلیقه یخ است. با توجه به گرمای زیاد در توکیو، این جلیقه‌ها کمک خواهد کرد که دمای بدن زودتر به شرایط ایده‌ال بازگردد و همچنین ریکاوری مناسبی برای عضلات است.» 
وی تصریح کرد: «جلیقه یخ را در داخل کشور هم نداریم. در توکیو هم امکان تهیه جلیقه یخ وجود نداشت هرچند که تا به الان کمیته ملی المپیک هرچه خواستیم انجام داده.»
سرمربی تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران در پایان گفت: «تهیه جلیقه یخ و دیگر امکانات باید در مسابقات آینده تهیه شود. دنیا با سرعت بالا پیش می‌رود و ماهم نباید از آن‌ها عقب بیافتیم.»
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari