وزیر راه و شهرسازی در پیامی درگذشت علیرضا تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در پیامی درگذشت علیرضا تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
«إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
هنوز باور نداریم خون دل در فراق ابدی نازنینی بر زبان قلم جاری می‌کنیم، که دوستی با او، مایه مباهات بود و مصاحبت با او موجب شکوفایی و در خلوت تلخ خویش، خاطرات شیرین آن عزیز سفر کرده را مرور می‌کنیم؛ تا آرام آرام باور کنیم میعادگاه ابدی ما، سرای آخرت است.
درگذشت مدیر متعهد و توانمند، فردی خدوم و انقلابی جناب آقای مهندس علیرضا تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که عمر شریف خویش را در خدمت به محرومان و حضور در مناطق کم برخوردار و حضور در میدان بحران‌های طبیعی برای رفع آلام مردم در سراسر کشور سپری نمود، موجب تأسف و تألم خاطر عمیق شد.
مهندس علیرضا تابش از جمله مدیران جهادی، کاردان و سختکوشی بود که در دوران مسئولیت خویش همواره منشأ و اثر خالصانه در خدمت به شهروندان محروم از داشتن سرپناه، مناطق دور و کم برخوردار کشور و زلزله و سیل زدگان کشور بود.
زحمات و آثار ارزشمند تلاش‌های ایشان در سنگر مدیریت و در مسیر خدمت به شهروندان برای همیشه در اذهان مردم شریف در مناطق مختلف ایران به نام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باقی خواهد ماند و ان شاء الله خداوند متعال آن مرحوم را در جوار رحمت خویش قرین آمرزش و آرامش قرار دهد.
ضمن همدردی، خود را شریک این اندوه بزرگ می‌دانم و فراق ابدی آن مرحوم را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده محترم آن مرحوم، کارکنان بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی، صمیمانه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید، رحمت واسعه و همنشینی با اولیا الله و برای بازماندگان معزز صبر و اجر خواستارم. روحش شاد و یادش گرامی باد.»
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط ecokhabari