به گزارش اقتصادنیوز، تگزاس بهترین و نیوجرسی بدترین ایالت ها برای راه اندازی کسب و کار معرفی شدند.
 
به گزارش ایسنا به نقل از فاکس بیزینس، انتظار می رود امسال اقتصاد آمریکا بزرگ ترین شکوفایی خود را پس از جنگ جهانی دوم تجربه کند و به طور کامل از پیامدهای کرونایی رها شود.  
این رتبه بندی بر اساس ۸۵ شاخصه در ۱۰ مجموعه اصلی از جمله هزینه راه اندازی کسب و کار، زیرساخت ها، نظام درمانی، در دسترس بودن نیروی کار، قوانین حمایتی از کسب و کارها، دسترسی به سرمایه، نظام آموزشی و هزینه زندگی تهیه شده است.  
راس مک براید- استاد دانشگاه مرسد- گفت: اگر قوانین و محیط به گونه ای نباشد که از کسب و کارها حمایت شود، بسیاری از آن ها به خارج از کشور خواهند رفت چرا که در حال حاضر شرایط مالی بسیاری از افراد در نتیجه کرونا چندان مساعد نیست. همین مساله به خوبی توضیح می دهد که چرا شهرهای بزرگی نظیر نیویورک، بوستون و لس آنجلس جایی در بین بهترین شهرهای آمریکا برای راه اندازی کسب و کار نداشته باشند.  
بهترین ایالت ها برای راه اندازی کسب و کار در سال ۲۰۲۱
۱- تگزاس
۲- جورجیا
۳- کالیفرنیا
۴- فلوریدا
۵- آیداهو
۶- یوتا
۷- کلرادو
۸-داکوتای شمالی
۹- کارولینای شمالی
۱۰- ماساچوست
بدترین ایالت ها برای راه اندازی کسب و کار در سال ۲۰۲۱
۱- نیوجرسی
۲- کنتیکت
۳- رودآیلند
۴- ویرجینیا
۵- وایومینگ
۶- آلاسکا
۷- میسوری
۸- پنسیلوانیا
۹- دلاور
۱۰- می سی سی پی
طبق پیش بینی نهادهای مختلف از جمله صندوق بین المللی پول، رشد اقتصادی آمریکا در سال ۲۰۲۱ نیز مثبت اما کمتر از چین خواهد بود. در نتیجه احیای تدریجی تقاضای مصرفی که بار اصلی رشد اقتصادی آمریکا را بر دوش می کشد انتظار می رود اقتصاد این کشور تا پایان امسال به طور کامل از رکود ناشی از کرونا عبور کند و نرخ بیکاری و تورم در آن که در ماه های اخیر روند صعودی به خود گرفته است، مجددا در مسیر کاهشی قرار گیرند. در نتیجه کرونا اقتصاد آمریکا بدترین بحران خود را از زمان جنگ جهانی دوم تاکنون تجربه کرده بود.  
ایلان ماسک این ادعا که وی با قیمت بیت کوین بازی می‌کند و سود به دست می‌آورد را تکذیب کرد و پذیرش مجدد بیت کوین توسط…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari